Biz Bu Gündeyiz…

31122014 Biz Bu Gündeyiz..

Merhaba Dünya,

‘31122014’ kod adlı günde bir yılı daha geride bırakmanın analizi ile bugün Dünya demek istedim sizlere çünkü 2014 blog istatistiği ve analizine baktığımda en çok Türkiye, Almanya ve Amerika’dan yazılarıma ulaşıp okuyan okuyucularımla minik izlerle karların içinde ilerlediğimi fark ettim.

Dolu dolu çalıştığım, yorulduğum, dinlendiğim, özümsediğim, farkı fark ettiğim ve bisikleti sürerken gözlemlediğim bir yıl oldu.

33-Nil-HR-Cafe-Yeni-yil-mesaji-

‘İyi ki var!’ dediğiniz insanlara sımsıkı sarıldığınızda aslında hayatın ne kadar onlarla dolu olduğunu anlayacağımız geçici değil kalıcı varlıklarıyla özümsediğimiz onlarla hayatımıza yeni bir iz bırakacağımız zaman dilimi başlıyor…

Sayaç yeniden geri sayıma başlıyor taa ki farkına varabildiklerimize dönene kadar…

Dünya dönüyor sen ne dersen de yıllar geçiyor fark etmesen de…

Yılların nasıl hızla geçtiğini anılara bakınca fark ettiğimiz ve tebessüm ettiğimiz,  farkı fark ettiğimiz dolu dolu bir yıl olsun. Zaman hızla geçiyor geriye kalanlar sadece birer çaba hatırası…

Yeni zamana yakışır bir şekilde siyah bir defter üstüne beyaz kalemle yeni izlerinizi bıraktığınız bir yıl olması dileğimle ve  yeni yazılarımla aydınlık, farkındalık dolu yeni bir yıl dilerim.

Yeni kelimeler ve cümlelerle şimdi -yeni başlangıçlarda- yeni cümleler kurmak lazım…

Bir gün ama o gün de bugün! 

Benim tarzım kısa cümleler 🙂 Artık kısa cümleler kuruyorum…

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: